Dlaczego my

Płatność

Płatność

Sonica

Sonica

Kategorie

Lista produktów producenta: Max Factor

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 24,45 zł W magazynie

  Max Factor

  MASCARA MAX FACTOR 2000 CALORIE CURVED BRUSH VOLUME & CURL sprawi, że rzęsy zyskają do trzech razy więcej objętości. Odbudowująca formuła pogrubia nawet najcieńsze włoski i natychmiast zwiększa ich objętość.

  24,45 zł
  W magazynie
 • 28,40 zł W magazynie

  Max Factor

  MASCARA MAX FACTOR 2000 CALORIE DRAMATIC VOLUME to legendarne spojrzenie, które nie wychodzi z mody. Potrójna objętość w porównaniu z nieumalowanymi rzęsami. Świetny wybór dla osób o wrażliwych oczach oraz dla noszących szkła kontaktowe.

  28,40 zł
  W magazynie
 • 21,35 zł W magazynie

  Max Factor

  MASCARA MAX FACTOR 2000 CALORIE WATERPROOF VOLUME to tusz do rzęs nadający im widoczną objętość. Maskara jest idealnym produktem na każdą okazję - zarówno na co dzień jak i na wieczór. Co więcej sprawdzi się w każdą pogodę, gdyż jest wodoodporny. 

  21,35 zł
  W magazynie
 • 36,89 zł W magazynie

  Max Factor

  MASCARA MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką.Tusz nadaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi.

  36,89 zł
  W magazynie
 • 29,99 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Max Factor

  PODKŁAD MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych – tłustych.

  29,99 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 21,40 zł W magazynie

  Max Factor

  PUDER MAX FACTOR CREME PUFF to uniwersalny puder w kompakcie. Niesamowite cząsteczki odbijające światło dają miękki, subtelny blask. Udowodniona kompatybilność ze skórą. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

  21,40 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów