Dlaczego my

Płatność

Płatność

Sonica

Sonica

Kategorie

Pranie i płukanie Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
 • 7,69 zł W magazynie

  SOFTLAN

  SOFTLAN PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN 1L WINDFRISCH NIEB. sprawi, że prane tkaniny będą miękkie i długotrwałe otoczone pięknym zapachem. Wysokiej jakości Softlan zawiera związek substancji, które w odpowiedni i efektywny sposób zmiękczą włókna.

  7,69 zł
  W magazynie
 • 11,75 zł W magazynie

  CALGON

  Calgon chroni pralkę przed odkładaniem się kamienia i gromadzeniem się brudu i osadów z detergentów.

  11,75 zł
  W magazynie
 • 1,60 zł W magazynie

  ARGUS

  Przeznaczone do barwienia bawełny, lnu, jedwabiu, trykotażu itp. Charakteryzują się wysoką odpornością na spieranie.

  1,60 zł
  W magazynie
 • 5,90 zł W magazynie

  KOMFORT

  Komfort pasta do prania ręcznego oraz w pralkach automatycznych, 500 g.

  5,90 zł
  W magazynie
 • 6,20 zł W magazynie

  ACE

  ACE REGULAR płyn wybielający to sposób na usuwanie plam z białych tkanin z unikalnym systemem ochrony tkanin, bezpieczny dla tkanin oraz pralki, doskonały w utrzymywaniu bieli podczas każdego prania, łatwy w użyciu.

  6,20 zł
  W magazynie
 • 7,80 zł W magazynie

  SOFTLAN

  SOFTLAN PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN 1L SENSITIVE MILD BIALY sprawi, że prane tkaniny będą miękkie i długotrwałe otoczone pięknym zapachem. Wysokiej jakości Softlan zawiera związek substancji, które w odpowiedni i efektywny sposób zmiękczą włókna.

  7,80 zł
  W magazynie
 • 36,09 zł W magazynie

  Ariel

  Kapsułki mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. 1kapsułka = 1pranie

  36,09 zł
  W magazynie
 • 7,69 zł W magazynie

  SOFTLAN

  SOFTLAN PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN 1L VANILIE ORCHIDEE ŻÓŁTY sprawi, że prane tkaniny będą miękkie i długotrwałe otoczone pięknym zapachem. Wysokiej jakości Softlan zawiera związek substancji, które w odpowiedni i efektywny sposób zmiękczą włókna.

  7,69 zł
  W magazynie
 • 7,69 zł W magazynie

  SOFTLAN

  SOFTLAN PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN 1L KONWALIA ZIELONY sprawi, że prane tkaniny będą miękkie i długotrwałe otoczone pięknym zapachem. Wysokiej jakości Softlan zawiera związek substancji, które w odpowiedni i efektywny sposób zmiękczą włókna.

  7,69 zł
  W magazynie
 • 6,09 zł W magazynie

  ŁUGA

  Nowoczesny i niezawodny krochmal w płynie, który może być stosowany zarówno do stosowania ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Daje doskonałe rezultaty krochmalenia. Wybielacz optyczny poprawia biel tkanin i nadaje tkaninom świeży zapach.

  6,09 zł
  W magazynie
 • 12,29 zł W magazynie

  Dato

  Formuła OxyEnergy ma niebywałą moc wybielania, dociera do wszystkich zabrudzeń pozostawiając przyjemny, długotrwały zapach. Dato zapobiega kolejnym plamom, jest delikatny dla wszystkich włókien i działa już w 30°C.

  12,29 zł
  W magazynie
 • 7,69 zł W magazynie

  SOFTLAN

  SOFTLAN PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN 1L LAWENDA FIOLETOWY sprawi, że prane tkaniny będą miękkie i długotrwałe otoczone pięknym zapachem. Wysokiej jakości Softlan zawiera związek substancji, które w odpowiedni i efektywny sposób zmiękczą włókna.

  7,69 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów