Dlaczego my

Płatność

Płatność

SONIQA - nasz dostawca muzyki

Środki Czystości

Środki Czystości Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
 • 6,99 zł W magazynie

  SC JOHNSON

  Pianka bardzo delikatnie czyści, pielęgnuje i chroni drewniane meble przed zanieczyszczeniami. Zachowuje połysk i naturalne piękno drewnianych powierzchni. Pojemność 250ml.

  6,99 zł
  W magazynie
 • 6,99 zł W magazynie

  SC JOHNSON

  Pledge pianka przeciw kurzowi z formułą czyszczącą o zapachu jaśminu doskonale czyści codzienne zabrudzenia oraz skutecznie usuwa kurz. Nie pozostawia smug na czyszczonych powierzchniach. Pojemność 250ml.

  6,99 zł
  W magazynie
 • 6,99 zł W magazynie

  DOMESTOS

  Płyn czyszcząco-dezynfekujący to bardzo skuteczny środek, który dokładnie usuwa brud, pozostawiając przy tym przyjemny leśny zapach na długi czas. Prosty sposób na zachowanie w toalecie poczucia świeżości i czystości. Pojemność 750ml.

  6,99 zł
  W magazynie
 • 8,20 zł W magazynie

  KAWIS

  Pasta czyszcząco-polerująca nie rysuje czyszczonych powierzcni. Idealna do czyszczenia powierzchni chromowanych, niklowanych, stali nierdzewnych, brązu, mosiądzu i srebra. Bez trudu usuwa przypalenia, sadzę, kamień. Posiada atest PZH. Poj. 400g

  8,20 zł
  W magazynie
 • 8,69 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 750ml.

  8,69 zł
  W magazynie
 • 7,05 zł W magazynie

  AJAX

  Uniwersalny środek czyszczący, który można bezpiecznie stosować do każdej powierzchni. Na trudne zabrudzenia można użyć płynu bezpośrednio z butelki, a do mycia podłogi wydajnie rozcieńczyć.

  7,05 zł
  W magazynie
 • 6,25 zł W magazynie

  CLIN

  Innowacyjna formuła zapewnia czystość bez smug poprzez impregnację szklanych powierzchni, która utrudnia ich zwilżanie wodą i osadzanie się na nich kurzu powodując, że powierzchnia nie będzie szybko ulegać zabrudzeniu. Rezultat to dłuższy połysk bez smug. Do użycia wewnątrz pomieszczeń i poza nimi.Nowy Clin chroniący szkło przed wodą i brudem zapewnia...

  6,25 zł
  W magazynie
 • 6,99 zł W magazynie

  SC JOHNSON

  Pianka zapobiega osadzaniu się brudu na czyszczonych powierzchniach, czyści i konserwuje. Nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni, szczególnie polecana do drewna. Pozostawia długotrwały, świeży zapach lawendy. Pojemność 250ml.

  6,99 zł
  W magazynie
 • 7,90 zł W magazynie

  DOMESTOS

  Zagęszczony żel czyszcząco-dezynfekujący do toalet. Zabija ukryte w kamieniu bakterie, które rozwijają się w porowatej strukturze osadu. Pojemność 750ml.

  7,90 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Zpach cytrynowy, pojemność 750ml.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 14,60 zł W magazynie

  SAVO

  Preparat do natychmiastowej likwidacji pleśni i grzybów, bez skrobania, wybiela, bez malowania do ścian i łazienek, czarnych nalotów na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Poj. 500ml.

  14,60 zł
  W magazynie
 • 6,99 zł W magazynie

  SC JOHNSON

  Pledge pianka do czyszczenia pozwala na łatwe usuwanie kurzu i codziennych zabrudzeń, jednocześnie konserwując czyszczoną powierzchnię. Nadaje się do różnych powierzchni, szczególnie polecana do drewna. Pojemność 250ml.

  6,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów