Katalog

Dlaczego my

Płatność

Płatność

SONIQA - nasz dostawca muzyki

Łazienka

Łazienka Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 8,69 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 750ml.

  8,69 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Zpach cytrynowy, pojemność 750ml.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 750ml.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 6,15 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 500ml.

  6,15 zł
  W magazynie
 • 12,70 zł W magazynie

  CILIT BANG

  Innowacyjny produkt do szybkiego i higienicznego czyszczenia dużych powierzchni łazienkowych. Rozpuszcza osady z mydła i łazienkowe zabrudzenia, zabija 99,9% bakterii zapewniając wyjątkowy połysk czyszczonych powierzchni. Pojemność 600ml.

  12,70 zł
  W magazynie
 • 14,60 zł W magazynie

  SAVO

  Preparat do natychmiastowej likwidacji pleśni i grzybów, bez skrobania, wybiela, bez malowania do ścian i łazienek, czarnych nalotów na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Poj. 500ml.

  14,60 zł
  W magazynie
 • 4,40 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 250ml.

  4,40 zł
  W magazynie
 • 4,40 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 250ml.

  4,40 zł
  W magazynie
 • 8,85 zł W magazynie

  KRET

  Doskonały środek do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych zawierający substancje o działaniu antybakteryjnym. Dezynfekcja i udrożnianie w jednym.

  8,85 zł
  W magazynie
 • 6,25 zł W magazynie

  CLIN

  Innowacyjna formuła zapewnia czystość bez smug poprzez impregnację szklanych powierzchni, która utrudnia ich zwilżanie wodą i osadzanie się na nich kurzu powodując, że powierzchnia nie będzie szybko ulegać zabrudzeniu. Rezultat to dłuższy połysk bez smug. Do użycia wewnątrz pomieszczeń i poza nimi.Nowy Clin chroniący szkło przed wodą i brudem zapewnia...

  6,25 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  AJAX

  Spray przeznaczony jest do wszystkich tłustych zabrudzeń. Nadaje się do użycia nie tylko na typowych pow. kuchennych ale również do czyszczenia tłustych PLAM znajdujących się na ubraniach. Nie stosować na delikatnych tkaninach takich jak wełna i jedwab.

  8,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów