Filtruj...

Dlaczego my

Płatność

Płatność

SONIQA - nasz dostawca muzyki

Kategorie

Łazienka Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 9,00 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Zpach cytrynowy, pojemność 750ml.

  9,00 zł
  W magazynie
 • 6,15 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 500ml.

  6,15 zł
  W magazynie
 • 12,70 zł W magazynie

  CILIT BANG

  Innowacyjny produkt do szybkiego i higienicznego czyszczenia dużych powierzchni łazienkowych. Rozpuszcza osady z mydła i łazienkowe zabrudzenia, zabija 99,9% bakterii zapewniając wyjątkowy połysk czyszczonych powierzchni. Pojemność 600ml.

  12,70 zł
  W magazynie
 • 14,60 zł W magazynie

  SAVO

  Preparat do natychmiastowej likwidacji pleśni i grzybów, bez skrobania, wybiela, bez malowania do ścian i łazienek, czarnych nalotów na ścianach, kafelkach, w łazienkach koło wanien, umywalek, na meblach kuchennych, oknach, drzwiach itp. Poj. 500ml.

  14,60 zł
  W magazynie
 • 4,40 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Pojemność 250ml.

  4,40 zł
  W magazynie
 • 4,45 zł W magazynie

  CIF

  Mleczko - dzięki delikatnym mikro-cząsteczkom usuwa trudny brud, osad z kamienia i tłuszcz, a przy tym pozostawia czyszczoną powierzchnię czystą i błyszczącą. Zapach cytrynowy, pojemność 250ml.

  4,45 zł
  W magazynie
 • 8,99 zł W magazynie

  AJAX

  Spray przeznaczony jest do wszystkich tłustych zabrudzeń. Nadaje się do użycia nie tylko na typowych pow. kuchennych ale również do czyszczenia tłustych PLAM znajdujących się na ubraniach. Nie stosować na delikatnych tkaninach takich jak wełna i jedwab.

  8,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów