Kategorie

Dlaczego my

Płatność

Płatność

Sonica

Sonica

- AJUWERDYJSKI MASAŻER GŁOWY

AJUWERDYJSKI MASAŻER GŁOWY Zobacz większe

96621

Nowy produkt

Masaż głowy pozwala pozbyć się bólów głowy, zrelaksować się, poprawić ukrwienie skóry. To ostatnie wpływa na stan włosów.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


5,99 zł brutto

Więcej informacji

Masaż głowy pozwala pozbyć się bólów głowy, zrelaksować się, poprawić ukrwienie skóry. To ostatnie wpływa na stan włosów. Osoby, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów oraz z ich kiepskim wyglądem powinny skorzystać z masażu głowy. Efekty przynosi regularne masowanie głowy.

Zalet masażu głowy jest wiele, przede wszystkim uwalnia on od napięcia dnia. Brak dobrego ukrwienia pociąga za sobą słaby efekt odżywczy cebulek włosa, a co za tym idzie, włosy rosną słabsze i szybciej wypadają. Podczas masażu napięcie znika, a krew swobodnie krąży. Masaż głowy likwiduje ból, stan znużenia i zmęczenia oraz poprawia naszą koncentrację. Ruchy, jakie są wykonywane pozwalają usunąć złuszczający się martwy naskórek, który jeśli zalega zatyka pory, pobudza gruczoły łojowe do nadmiernej pracy.

Pod wpływem masażu wydzielane są „hormony szczęścia” – endorfiny. Już niewielka praca poprzez dotyk sprawia, że włosy rosną zdrowsze i mocniejsze. Ważna jest systematyczność. Warto krótki masaż głowy wykonywać minimum co drugi dzień.

Opis produktu:

  • 12 punktowy z metalową rączką,

  • każdy punkt zakończony kulkami,

  • wysokość 24 cm.

 Efekt działania produktu zależny jest od kwestii indywidualnych.